Брига о здрављу очију – заједнички корак ка бољој будућности

Захваљујући успјешној сарадњи с родитељима, ученици одјељења III-1 и III-2, у пратњи учитељица Марине Гаћановић и Бранкице Трбић, обавили су превентивни преглед вида у Oфталмолошкој ординацији „Др Добријевић“ 13. i 14. маја. Иницијативу је покренула Оља Вуковић, а акција је реализована уз подршку свих родитеља. Прегледи су протекли у пријатној и опуштеној атмосфери, а стручни … Read more

Меморијални школски турнир “Играјмо се рукомета”

На меморијалном школском турниру “Играјмо се рукомета” у част Николе Браце Павлешина одржаном јуче у дворани Борик, учествовале су наше рукометне екипе ученика и ученица. Наши ученици су освојили 3. мјесто, а ученице 1. мјесто. Турнир је одржан у знак сјећања на бившег наставника школе “Иво Андрић”, великог човјека, педагога, рукометног тренера, из чијих школских … Read more